Home » O nás

O nás

bílý úsměv. stomatologie, laboratoř, HodonínDobrý den, právě jste na stránkách naší stomatologické společnosti. Jsme nestátní zařízení, které poskytuje služby pro stomatologické ordinace. Naše zubní laboratoř se zabývá výrobou protetických zubních náhrad pomocí nejnovější a nejmodernější technologie CAD/CAM. Naše výrobky zaručují kvalitu, estetiku, životnost a především spokojenost pacientů. Dentální náhrady zhotovujeme na základě individuálního řešení a metoda CAD/CAM pomocí scenneru Dental Wings ,který nám poskytuje maximální přesnost při zhotovení výrobků. Po estetické stránce jsou náhrady k nerozeznání od vlastních zubů, jsou pevné, mají dlouhou životnost a vyznačují se barevnou stálostí. To vše patří k pozitivům moderní technologie CAD/CAM. Pomocí tohoto systému zhotovujeme bezkovové protetické práce, nejčastěji jde o keramické korunky a můstky. Keramika je biokompatibilní a není nám znám jediný případ alergické reakce. Naší prioritou je, využít této moderní technologie a poskytnout stomatologickým ordinacím ty nejkvalitnější dentální výrobky pro protetické ošetření pacientů a podpořit tak zvýšení kvality zdravotnické péče a především komfort pacienta při ošetření. Předností naší společnosti je dlouholetá zkušenost, rychlé a kvalitní zhotovení protetických výrobků a vstřícná komunikace se stomatology, s našimi partnery a pacienty. Úzká spolupráce se zubními lékaři je velmi důležitá, protože v konečném důsledku jde hlavně o pacienta, který musí být maximálně spokojený, když z ordinace odchází s perfektně zhotovenou zubní náhradou. Toho jsme si také plně vědomi, proto se zajímáme o nové trendy, které moderní stomatologie poskytuje, abychom uspokojili i ty nejnáročnější klienty.

Ke své činnosti využíváme tři panoramatické rentgeny a to na Poliklinice Kyjov, na Poliklinice Brno Líšeň, kde jsou v provozu panoramatické RTG ProOne a v naší společnosti Stomatologie, s.r.o. je využíván panoramatický rentgen ProMax. .

Krátká objednací doba pro zhotovení náhrad je pro nás samozřejmostí a zdraví pacienta bude pro nás vždy na prvním místě.

Jsme spolehlivým partnerem každé zubní ordinace!

Věnujte nám prosím ještě trochu pozornosti a seznamte se dalšími informacemi, které vám nabízíme na těchto stránkách.

Děkujeme.